Fotograf z zapałem

Każdy, kto już brał ślub, dobrze wie jak zasadniczy jest zawodowy fotograf ślubny, który nie jest tylko „wyrobnikiem”, a postacią z zapałem i doświadczeniem, która z radością podchodzi do pracy i robienia zdjęć.

Tylko w ten sposób można osiągnąć zdjęcia, które nie będą wyciągane jedynie przy okazji uroczystości rodzinnych, lecz będą mogły być dekoracja mieszkania przez pełen rok wisząc honorowo na ścianie i przypominając te radosne chwile. Jak więc szukać fotografika ślubnego, aby go odnaleźć? Czy każdy sposób jest dobry?

Pełno ogłoszeń!

Na słupach ogłoszeniowych, czy w lokalnej prasie oczywiście znajdziemy ogłoszenia zatytułowane „fotograf ślubny Katowice”, „fotografia ślubna Kraków”, czy dając za przykład „fotografia ślubna Bielsko”. Przed podjęciem jednak decyzji wskazane jest nie tylko ustalenie ceny usług i zakresu fotografowanych uroczystości, ale przede wszystkim zdolności danego fotografika oraz jego pomysłu na sesję fotograficzną. Nawet najobszerniejsze doświadczenie w przypadku braku wyobraźni nie zezwoli na zrobienie dobrych zdjęć ślubnych!

Po pierwsze – portfolio!

Dobry fotografik ślubny powinien mieć rozbudowane portfolio, chociażby na własnej stronie internetowej, gdzie każda sesja ślubna powinna być inna – koncepcje zdjęć mogą się co prawda powtarzać, aczkolwiek nie powinien bazować jedynie na wzorcach.

W konkluzji, poszukiwania wytwornego fotografa ślubnego warto rozpocząć znacznie wcześniej – jest to ważna decyzja, która może zaważyć na tym, czy będziemy mieli rewelacyjne zdjęcia z naszego ślubu, czy np.. nie będziemy mieli ich pod żadnym pozorem!

site by bcz