Fotografia

Wielu osobom zdaje się, iż fotografia ślubna to nic męczącego – tylko trzeba wziąć odpowiednią cyfrówkę, odnaleźć zlecenie i już można zarabiać kilkaset złotych za jedno popołudnie. Nic jednakże bardziej mylnego! Jak w każdej specjalizacji fotograficznej nieodzowne są prawidłowe odruchy powiązane nie tylko z doborem ustawień sprzętu, czy zawodowym ekwipunkiem, natomiast też związane z sztuką znalezienia się w odpowiednim miejscu o właściwym czasie, a tym samym umiejętności fotografowania najistotniejszych momentów. W przypadku fotografii ślubnej nie ma miejsca na powtórki ujęć!

Ogłoszenia

Dość często na słupach ogłoszeniowych można odnaleźć przyklejone kartki z treścią „fotograf ślubny Kraków”, „fotografia ślubna Kraków”, „fotografia ślubna Warszawa”, czy co więcej „tani fotograf ślubny”. Warto sprawdzić dokładnie ogłoszenia, jako, że ślub jest nadzwyczaj istotnym dniem dla większości osób – czy jest opłacalne niszczyć sobie jego atmosferę i późniejsze pamiątki tym, że chcieliśmy zaoszczędzić na usługach kompetentnego fotografika ślubnego sto złotych?

Jak dużo to kosztuje?

Koszt usług fachowego fotografa ślubnego to w zależności od naszych oczekiwań i jego poziomu koszt od około kilkuset złotych. Wszyściuśko zależy również od tego, ile czasu fotografik ma spędzić z nami czas – czy ma być obecny jedynie w trakcie samej ceremonii ślubnej, czy także w czasie kompletnego wesela i poprawin.

site by bcz